Výlet do Prahy

V pondělí 22. 5. jsme spolu s naší paní učitelkou Skupovou vyrazili na výlet do Prahy. Hned první zážitek jsme si odnášeli z metra, protože někteří z nás tímto způsobem cestovali úplně poprvé. Odtud jsme putovali pěšky na lanovku, která nás vyvezla na Petřín. Zde jsme navštívili nejen rozhlednu, ale také zrcadlové bludiště. Z Petřína jsme šli pěšky přes Karlův most na Václavské náměstí. Tam jsme měli na chvíli rozchod. Poté, co jsme se znovu sešli, jsme společně zamířili na hlavní vlakové nádraží, odkud jsme odjížděli zpět do Třemošnice. Výlet se nám všem líbil.

Novotná M., 9. ročník

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »