Výlet do Prahy

V pondělí 22. 5. jsme spolu s naší paní učitelkou Skupovou vyrazili na výlet do Prahy. Hned první zážitek jsme si odnášeli z metra, protože někteří z nás tímto způsobem cestovali úplně poprvé. Odtud jsme putovali pěšky na lanovku, která nás vyvezla na Petřín. Zde jsme navštívili nejen rozhlednu, ale také zrcadlové bludiště. Z Petřína jsme šli pěšky přes Karlův most na Václavské náměstí. Tam jsme měli na chvíli rozchod. Poté, co jsme se znovu sešli, jsme společně zamířili na hlavní vlakové nádraží, odkud jsme odjížděli zpět do Třemošnice. Výlet se nám všem líbil.

Novotná M., 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »