Výlet do Prahy

V pondělí 22. 5. jsme spolu s naší paní učitelkou Skupovou vyrazili na výlet do Prahy. Hned první zážitek jsme si odnášeli z metra, protože někteří z nás tímto způsobem cestovali úplně poprvé. Odtud jsme putovali pěšky na lanovku, která nás vyvezla na Petřín. Zde jsme navštívili nejen rozhlednu, ale také zrcadlové bludiště. Z Petřína jsme šli pěšky přes Karlův most na Václavské náměstí. Tam jsme měli na chvíli rozchod. Poté, co jsme se znovu sešli, jsme společně zamířili na hlavní vlakové nádraží, odkud jsme odjížděli zpět do Třemošnice. Výlet se nám všem líbil.

Novotná M., 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »