Sportovní den – 2. stupeň

Středu 28. 6. si žáci druhého stupně základní školy užili ve sportovním duchu. Bylo nachystáno celkem šest stanovišť, na kterých si mohli postupně vyzkoušet ty nejrozmanitější sporty. My jsme začínali ve spojovací chodbě do jídelny, kdy byly nachystané pingpongové stoly. Pak jsme přešli do tělocvičny, kde jsme si zahráli badminton a florbal. Poté jsme zamířili na minigolf. Po zdolání všech minigolfových jamek jsme na hřišti s umělým povrchem sehráli fotbalové utkání. Za půl hodiny jsme se opět museli přesunout, tentokrát na fotbalové hřiště, kde jsme si oživili softbal. Nakonec jsme ještě dorazili na tenisové kurty. Zde nám paní učitelka Šmídlová osvěžila pravidla přehazované. Jelikož bylo ten den příjemné počasí, netrápilo nás ani vedro, ani déšť, vládla po celé dopoledne pohodová atmosféra a všichni jsme sportovali s nadšením.

žáci 7. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »