Sportovní den – 2. stupeň

Středu 28. 6. si žáci druhého stupně základní školy užili ve sportovním duchu. Bylo nachystáno celkem šest stanovišť, na kterých si mohli postupně vyzkoušet ty nejrozmanitější sporty. My jsme začínali ve spojovací chodbě do jídelny, kdy byly nachystané pingpongové stoly. Pak jsme přešli do tělocvičny, kde jsme si zahráli badminton a florbal. Poté jsme zamířili na minigolf. Po zdolání všech minigolfových jamek jsme na hřišti s umělým povrchem sehráli fotbalové utkání. Za půl hodiny jsme se opět museli přesunout, tentokrát na fotbalové hřiště, kde jsme si oživili softbal. Nakonec jsme ještě dorazili na tenisové kurty. Zde nám paní učitelka Šmídlová osvěžila pravidla přehazované. Jelikož bylo ten den příjemné počasí, netrápilo nás ani vedro, ani déšť, vládla po celé dopoledne pohodová atmosféra a všichni jsme sportovali s nadšením.

žáci 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »