Sportovní den – 2. stupeň

Středu 28. 6. si žáci druhého stupně základní školy užili ve sportovním duchu. Bylo nachystáno celkem šest stanovišť, na kterých si mohli postupně vyzkoušet ty nejrozmanitější sporty. My jsme začínali ve spojovací chodbě do jídelny, kdy byly nachystané pingpongové stoly. Pak jsme přešli do tělocvičny, kde jsme si zahráli badminton a florbal. Poté jsme zamířili na minigolf. Po zdolání všech minigolfových jamek jsme na hřišti s umělým povrchem sehráli fotbalové utkání. Za půl hodiny jsme se opět museli přesunout, tentokrát na fotbalové hřiště, kde jsme si oživili softbal. Nakonec jsme ještě dorazili na tenisové kurty. Zde nám paní učitelka Šmídlová osvěžila pravidla přehazované. Jelikož bylo ten den příjemné počasí, netrápilo nás ani vedro, ani déšť, vládla po celé dopoledne pohodová atmosféra a všichni jsme sportovali s nadšením.

žáci 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »