Výstava výtvarného kroužku

Do výtvarného kroužku chodí mladí budoucí umělci, kteří se chtějí zdokonalit v kreslení a malování, ale také se i přiučit novým výtvarným technikám. Mají možnost si vyzkoušet například i jednoduché grafické tisky a díky mnohdy netradičním postupům si tak rozšířit svou tvůrčí fantazii. O tom, jak jim to na kroužku jde, se můžete přesvědčit i sami u nás ve škole v době konání schůzek SRPDŠ.

Tereza Kučerová, VIII. A 

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »