Výstava výtvarného kroužku

Do výtvarného kroužku chodí mladí budoucí umělci, kteří se chtějí zdokonalit v kreslení a malování, ale také se i přiučit novým výtvarným technikám. Mají možnost si vyzkoušet například i jednoduché grafické tisky a díky mnohdy netradičním postupům si tak rozšířit svou tvůrčí fantazii. O tom, jak jim to na kroužku jde, se můžete přesvědčit i sami u nás ve škole v době konání schůzek SRPDŠ.

Tereza Kučerová, VIII. A 

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »