Výstava výtvarného kroužku

Do výtvarného kroužku chodí mladí budoucí umělci, kteří se chtějí zdokonalit v kreslení a malování, ale také se i přiučit novým výtvarným technikám. Mají možnost si vyzkoušet například i jednoduché grafické tisky a díky mnohdy netradičním postupům si tak rozšířit svou tvůrčí fantazii. O tom, jak jim to na kroužku jde, se můžete přesvědčit i sami u nás ve škole v době konání schůzek SRPDŠ.

Tereza Kučerová, VIII. A 

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »