Dne 21. 11. se žáci 9. A a 9. B vydali na burzu středních škol do Pardubic. Představovalo se zde mnoho středních škol, učilišť i firem, které nabízely informace o různých oborech i možnostech brigád. K vidění byly například obory jako instalatér, elektrikář a mnoho dalších.
Naším úkolem bylo zjistit, kam bychom po deváté třídě mohli pokračovat ve studiu. Někteří z nás už měli jasno, jiní se teprve rozhodovali. Procházeli jsme stánky jednotlivých škol, ptali se na vše, co nás zajímalo, a získali letáky i důležité informace o přijímacím řízení.
Oceňoval jsem, že jsme se mohli na cokoli zeptat. Některé školy mě dokonce příjemně překvapily.
Akce byla velmi přínosná a motivační a pomohla nám lépe se zorientovat v možnostech, které nás po základní škole čekají. Děkujeme za možnost se burzy zúčastnit.
Petr Pipek, 9. B

Ze života školy
Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji
Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

