Menší i větší, přesto na stejné lodi – Pololetní vysvědčení

Úterý 31. ledna 2023 byl významný den, jelikož se oficiálně uzavřelo první pololetí. I když se rozdávaly pouze výpisy a na to pravé úřední vysvědčení si budou muset všichni žáci ještě půl roku počkat, pro prvňáčky to byl i tak velký a významný den. Jejich kamarádi z šestého ročníku si proto nenechali tuto událost utéct a se svými mladšími parťáky se sešli, aby si vzájemně vyměnili dojmy a předali také pochvaly od svých třídních učitelek.

Dita Štolfová a Marcela Holubová

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »