Menší i větší, přesto na stejné lodi – Pololetní vysvědčení

Úterý 31. ledna 2023 byl významný den, jelikož se oficiálně uzavřelo první pololetí. I když se rozdávaly pouze výpisy a na to pravé úřední vysvědčení si budou muset všichni žáci ještě půl roku počkat, pro prvňáčky to byl i tak velký a významný den. Jejich kamarádi z šestého ročníku si proto nenechali tuto událost utéct a se svými mladšími parťáky se sešli, aby si vzájemně vyměnili dojmy a předali také pochvaly od svých třídních učitelek.

Dita Štolfová a Marcela Holubová

Další příspěvky

Ze života družiny

Za zvířátky

V únoru jsme podnikli výpravu za zvířaty. Na severní polokouli jsme zahlédli lední medvědy. Cestou na jih jsme spatřili spícího medvídka v postýlce. Vyrobili jsme si tradiční masopustní masky a

Celý článek »
Ze života školy

Zkoušky „Cambridge exams“

V úterý 21. 2. 2023 se žáci osmého a devátého ročníku ZŠ Třemošnice vydali do pardubického Britského centra pro certifikáty z úspěšně složených mezinárodních zkoušek z angličtiny „Cambridge exams“. Studenti

Celý článek »