Pojď hrát hokej

V úterý 15.11. navštívil žáky prvních ročníků vedoucí sportovního areálu Čáslav, pan Lukáš Klinkáček. Děti seznámil s akcí Týden hokeje, které se mohou zúčastnit společně s rodiči. Vyzkouší si lední hokej a získají nezbytné informace, které potřebují pro rozhodnutí o výběru tohoto sportu.

Marcela Holubová, Martina Horní

Další příspěvky

Ze života družiny

Za zvířátky

V únoru jsme podnikli výpravu za zvířaty. Na severní polokouli jsme zahlédli lední medvědy. Cestou na jih jsme spatřili spícího medvídka v postýlce. Vyrobili jsme si tradiční masopustní masky a

Celý článek »
Ze života školy

Zkoušky „Cambridge exams“

V úterý 21. 2. 2023 se žáci osmého a devátého ročníku ZŠ Třemošnice vydali do pardubického Britského centra pro certifikáty z úspěšně složených mezinárodních zkoušek z angličtiny „Cambridge exams“. Studenti

Celý článek »