Vyhodnocení školního roku 2022/2023

Stejně jako každý rok, i letos proběhlo v Kulturním domě Třemošnice závěrečné vyhodnocení školního roku na ZŠ Třemošnice. Po úvodním slově pana ředitele a pana místostarosty, kteří žáky přivítali a popřáli jim hezké prázdniny, byli vyhodnoceni a odměněni nejlepší žáci v různých oblastech. Nejprve se jednalo o sběr papíru, lesních plodů a baterií. Třída s nejlepšími výsledky ve sběru dostala v rámci soutěže „Felixmánie“ putovní trofej plyšového rysa, která tuto soutěž symbolizuje. Žáci totiž sběrem podporují rysa Felixe v jihlavské zoo. Dále byli odměněni nejlepší sportovci a sportovkyně druhého stupně základní školy a žáci s nejlepšími výsledky ve sportovní soutěži o odznak všestrannosti. Nakonec si odměnu převzali také žáci s výbornými studijními výsledky, žáci, kteří svou třídu reprezentovali v různých soutěžích či předmětových olympiádách či ve třídě pomáhali nad rámec svých povinností. Celá akce byla zakončena přáním hezkých prázdnin strávených ve zdraví a pohodě.

Mgr. Kateřina Zumpfová