Vyhodnocení školního roku 2022/2023

Stejně jako každý rok, i letos proběhlo v Kulturním domě Třemošnice závěrečné vyhodnocení školního roku na ZŠ Třemošnice. Po úvodním slově pana ředitele a pana místostarosty, kteří žáky přivítali a popřáli jim hezké prázdniny, byli vyhodnoceni a odměněni nejlepší žáci v různých oblastech. Nejprve se jednalo o sběr papíru, lesních plodů a baterií. Třída s nejlepšími výsledky ve sběru dostala v rámci soutěže „Felixmánie“ putovní trofej plyšového rysa, která tuto soutěž symbolizuje. Žáci totiž sběrem podporují rysa Felixe v jihlavské zoo. Dále byli odměněni nejlepší sportovci a sportovkyně druhého stupně základní školy a žáci s nejlepšími výsledky ve sportovní soutěži o odznak všestrannosti. Nakonec si odměnu převzali také žáci s výbornými studijními výsledky, žáci, kteří svou třídu reprezentovali v různých soutěžích či předmětových olympiádách či ve třídě pomáhali nad rámec svých povinností. Celá akce byla zakončena přáním hezkých prázdnin strávených ve zdraví a pohodě.

                                                                                                          Mgr. Kateřina Zumpfová

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »