Vyhodnocení školního roku 2022/2023

Stejně jako každý rok, i letos proběhlo v Kulturním domě Třemošnice závěrečné vyhodnocení školního roku na ZŠ Třemošnice. Po úvodním slově pana ředitele a pana místostarosty, kteří žáky přivítali a popřáli jim hezké prázdniny, byli vyhodnoceni a odměněni nejlepší žáci v různých oblastech. Nejprve se jednalo o sběr papíru, lesních plodů a baterií. Třída s nejlepšími výsledky ve sběru dostala v rámci soutěže „Felixmánie“ putovní trofej plyšového rysa, která tuto soutěž symbolizuje. Žáci totiž sběrem podporují rysa Felixe v jihlavské zoo. Dále byli odměněni nejlepší sportovci a sportovkyně druhého stupně základní školy a žáci s nejlepšími výsledky ve sportovní soutěži o odznak všestrannosti. Nakonec si odměnu převzali také žáci s výbornými studijními výsledky, žáci, kteří svou třídu reprezentovali v různých soutěžích či předmětových olympiádách či ve třídě pomáhali nad rámec svých povinností. Celá akce byla zakončena přáním hezkých prázdnin strávených ve zdraví a pohodě.

                                                                                                          Mgr. Kateřina Zumpfová

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »