Projektová činnost ve IV. B

Do pracovní výchovy se řadí i pěstitelská práce, a tak se žáci ze IV. B dali do pěstování hrášku. Celá činnost byla zahrnuta do projektu, během kterého každý pečlivě zaznamenával přeměnu suchých semínek v zelené rostliny. Hlavním výstupem naší badatelské činnosti jsou tři virtuální nástěnky, kam žáci ve skupinách ukládali své kresby, fotografie a poznámky. Náš projekt je zatím ve své polovině. Druhá část, na kterou se těšíme ještě víc, nás čeká na školní zahradě. 

Lucie Kučerová, tř. učitelka

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »