Projektová činnost ve IV. B

Do pracovní výchovy se řadí i pěstitelská práce, a tak se žáci ze IV. B dali do pěstování hrášku. Celá činnost byla zahrnuta do projektu, během kterého každý pečlivě zaznamenával přeměnu suchých semínek v zelené rostliny. Hlavním výstupem naší badatelské činnosti jsou tři virtuální nástěnky, kam žáci ve skupinách ukládali své kresby, fotografie a poznámky. Náš projekt je zatím ve své polovině. Druhá část, na kterou se těšíme ještě víc, nás čeká na školní zahradě. 

Lucie Kučerová, tř. učitelka

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »