Velikonoce

Ve středu 5.dubna se žáci tříd 3.A a 3.B zapojili do zdobení velikonočních stromů na náměstí. Každý si na velikonoční strom zavěsil svoje namalované vajíčko. Poté žáci navštívili výstavu „Svátky jara“ v městské galerii, kde si prohlédli výtvarné práce žáků naší školy.  

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »